به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

قبور شهدای گلزار مرکزی شهر تفت غبارروبی شد


به مناسبت هفته دفاع مقدس، قشرهاي مختلف مردم، مسئولان و خانواده معظم شهدا و ايثارگران با غبارروبي و عطرافشاني قبور شهدای گلزار مرکزی شهر تفت به ساحت مقدس اين عزيزان اداي احترام کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، مراسم غبارروبی گلزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور "حجت‌الاسلام سید محمد سرمه چشم" امام‌جمعه شهر تفت، "علیرضا نوکار" فرماندار و جمعی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی، نهادها، ارگان‌ها، اقشار مختلف مردم و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در گلزار شهدای مرکزی تفت برگزار شد.

حاضران با قرائت فاتحه، غبارروبی و گل‌باران مزار شهدا یاد و خاطره دلاوری‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس شهر تفت را گرامی داشتند.

"علیرضا نوکار" در حاشیه این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بیان کرد:‌ برگزاری مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا تجدید بیعت با شهدای گران‌قدر و آرمان‌های امام راحل است.

وی خاطرنشان کرد: امروز ایران اسلامی با رشادت‌ها و ازجان‌گذشتگی‌های شهیدان و رشادت‌های غیور مردان عرصه جهاد و شهادت در حال طی کردن مراحل پیشرفت و توسعه است و ما مدیون خون شهدا هستیم.

نوکار در ادامه افزود: فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی موجب مصون ماندن از تمام گزندها و توطئه‌های دشمنان است و باید راه شهدا را به‌عنوان بهترین راه سعادت در جامعه نهادینه شود.آدرس کوتاه :