فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با حضور در واحد تولیدی "شرکت حباب پلاستیک کویر" از بخش‌های مختلف این واحد تولیدی بازدید و در جریان نحوه فعالیت قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "علیرضا نوکار" فرماندار با همراهی "ناصر دهقانی تفتی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با حضور در واحد تولیدی "شرکت حباب پلاستیک کویر" از بخش‌های مختلف این واحد تولیدی بازدید و در جریان نحوه فعالیت قرار گرفت.

"علیرضا نوکار" در حاشیه این بازدید اظهار داشت: امیدواریم با حمایت بخش دولتی و خصوصی و بهره‌گیری از نخبگان و نیروهای جوان و خلاق، بخش صنعت این شهرستان در سال «جهش تولید» به رشد و شکوفایی برسد.

فرماندار شهرستان تفت خاطرنشان کرد: کمک و حمایت از تولیدکنندگانی که در ایجاد اشتغال، خودکفایی و کمک به اقتصاد داخلی کشور فعالیت می‌کنند از سوی تمامی دستگاه‌های اجرایی، خدماتی و زیر بنائی صورت خواهد گرفت.

لازم به ذکر است شرکت "حباب پلاستیک کویر" فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵در زمینه تولید رول نایلون حبابدار در ابعاد و ضخامت‌های مختلف شروع نموده است و در حال حاضر این مجموعه برای ده نفر اشتغال ایجاد نموده است.آدرس کوتاه :