فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با حضور در واحد تولیدی "شرکت تعاونی برگ حریر" از بخش‌های مختلف این واحد تولیدی بازدید و در جریان نحوه فعالیت قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "علیرضا نوکار" فرماندار با همراهی "ناصر دهقانی تفتی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با حضور در واحد تولیدی "شرکت تعاونی برگ حریر" از بخش‌های مختلف این واحد تولیدی بازدید و در جریان نحوه فعالیت قرار گرفت.

"علیرضا نوکار" در حاشیه این بازدید به تقویت واحدهای تولیدی و صنعتی و نقش آن در ایجاد اشتغال برای جوانان شهرستان تأکید و اظهار داشت: امیدواریم با رفع مسائل و مشکلاتی که در حوزه تولید واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان وجود دارد، شاهد افزایش بهره‌وری و تولید این واحدها در سال جاری باشیم و بتوانیم با افزایش ظرفیت تولید واحدهای فعال و راه‌اندازی واحدهای نیمه فعال گام‌های بلندی در راستای کاهش میزان بیکاری در سطح شهرستان برداریم.

فرماندار شهرستان تفت افزود: باید با بهره‌گیری و تقویت امکانات و ظرفیت‌های موجود در شهرستان، زمینه رونق اقتصادی واحدهای تولیدی را فراهم کنیم و برای تحقق "جهش تولید "و توسعه اقتصادی شهرستان، از تمام توان شهرستان به‌منظور رفع مشکلات پیش روی تولیدکنندگان استفاده کرد.

لازم به ذکر است "شرکت تعاونی برگ حریر یزد" در زمینه تولید محصولات سلولزی بهداشتی، در سال 1381 تأسیس و در سال 1382 در شهرک صنعتی تفت به بهره‌برداری رسیده است و هم‌اکنون دوازده نفر در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند که با رفع مسائل و مشکلات سرمایه در گردش این مجموعه تعداد اشتغال این مجموعه به پنجاه نفر افزایش پیدا خواهد کرد.آدرس کوتاه :