به مناسبت روز تأمین اجتماعی؛


هم‌زمان با روز تأمین اجتماعی فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری از شعبه تأمین اجتماعی این شهرستان بازدید و با کارکنان این مجموعه دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، هم‌زمان با روز تأمین اجتماعی "علیرضا نوکار" فرماندار شهرستان با همراهی "محمدجواد نعمتی"معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری از شعبه تأمین اجتماعی این شهرستان بازدید کرد.

فرماندار شهرستان تفت در این بازدید ضمن تبریک این روزبه رئیس و کارکنان این مجموعه، میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اداره تأمین اجتماعی را موردبررسی قرارداد.

"علیرضا نوکار" در این بازدید ضمن بررسی مسائل و مشکلات مجموعه تأمین اجتماعی گفت: اجرای طرح تکریم ارباب‌رجوع، جلب رضایت و پاسخگویی مطلوب به مراجعین باید از اولویت‌های کاری دستگاه‌های اجرایی شهرستان باشد.

فرماندار شهرستان تفت به اهمیت سازمان تأمین اجتماعی در تقویت و گسترش فرهنگ بیمه‌ای اشاره و بیان داشت: تأمین اجتماعی یکی از ابزارهای تحقق عدالت اجتماعی است و با خدمات‌رسانی به‌موقع به بیمه‌شدگان و تکریم ارباب‌رجوع، فرهنگ بیمه‌ای در جامعه تقویت و گسترش خواهد یافت.آدرس کوتاه :