دعوت پوردهقان‌اردکان از افراد توانمند برای ثبت‌نام در انتخابات شوراهای روستایی

شناسه : 161969717

دعوت پوردهقان‌اردکان از افراد توانمند برای ثبت‌نام در انتخابات شوراهای روستاییپوردهقان‌اردکان از افراد توانمند برای ثبت‌نام در انتخابات شوراهای روستایی دعوت کرد.

 

سرپرست فرمانداری اردکان با بیان این‌که شوراها نهالی مردمی است که در ادواری از تاریخ مورد غفلت و بی‌توجهی قرارگرفته بود؛ اظهار داشت: تشکیل شوراهای شهری و روستایی یکی از مظاهر تقویت مردم‌سالاری در کشور ما و دخالت‌دادن مردم در سرنوشت خود است.

 

وی انتخاب اعضای شوراها از بین مردم و براساس رأی آن‌ها را یکی از افتخارات نظام دانست و افزود: درصورت انتخاب اعضایی کارآمد و دل‌سوز، می‌توان برنامه‌هایی برای بازگشت جمعیت به روستاها اجرا نمود.

 

پوردهقان‌اردکان با اشاره به آغاز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات شوراهای روستایی، از افراد توانمند و کارآمد برای حضور در این عرصه دعوت نمود و گفت: با استفاده از ظرفیت‌های قانونی و پتانسیل‌های روستاها می‌توان به رفع مشکل روستاییان، آغاز حرکت‌های توسعه‌ای و ایجاد رضایتمندی در بین مردم امیدوار بود.

 

گفتنی است ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستاها از ۱۶ فروردین آغاز شده و تا ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ادامه دارد. این انتخابات در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ هم‌زمان با انتخابات شوراهای اسلامی شهر و ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.