آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه خانه امید وابسته به مؤسسه خیریه روح‌الامین

شناسه : 160150796

آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه خانه امید وابسته به مؤسسه خیریه روح‌الامینعملیات اجرایی طرح توسعه خانه امید وابسته به مؤسسه خیریه روح‌الامین بهزیستی شهرستان اردکان با حضور مسئولان استان و شهرستان آغاز شد.
 
سرپرست فرمانداری اردکان در این مراسم، ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر، از همت خیران در توسعه زیرساخت‌های شهرستان تقدیر کرد.
 
مصطفی پوردهقان‌اردکان شناسایی اولویت‌های سرمایه‌گذاری توسط مسئولان و هدایت کمک‌های خیری به‌سمت آن‌ها را ضروری دانست و بر آمادگی شهرستان در انجام حمایت‌های قانونی و اداری تأکید کرد.
 
وی با اشاره به رسالت‌های سازمان بهزیستی کشور، به تعدد وظایف این سازمان اشاره کرد و افزود: برنامه‌های حمایتی نظیر رسیدگی به امور کودکان بی‌سرپرست، سالمندان، معلولان و... بیان‌گر نقش ویژه و جای‌گاه مهم این سازمان در کاهش آسیب‌هاست.
 
در ادامه این مراسم، امیرولی عضدزاده به‌‌عنوان رئیس اداره بهزیستی شهرستان معارفه و جشن تکلیف دختران خانه امید نیز برگزار شد.
 
گفتنی است طرح توسعه مؤسسه خیریه روح‌الامین در زمینی به‌مساحت ۵۰۰ مترمربع برای ساخت ۸ واحد در چهار طبقه از امروز آغاز می‌شود. این مؤسسه سرپرستی ۹ نفر از کودکان بی‌سرپرست را برعهده دارد.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.