« بازگشت

تبریک فرماندار اشکذر به مناسبت 25 تیرماه روز بهزیستی و تامین اجتماعی

تبریک فرماندار اشکذر به مناسبت 25 تیرماه روز بهزیستی و تامین اجتماعی 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ فرماندار در پیامی، 25 تیرماه  روز بهزیستی و تامین اجتماعی را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:
نامگذاری ۲۵ تيرماه در تقويم جمهوری اسلامی ايران به عنوانروز بهزيستی و تامين اجتماعی، بیانگر اهمیت جایگاه این دو نهاد حمایتگر است كه به منظور تحقق عدالت اجتماعی، حفظ كرامت انسانی و ارتقاء شاخص های رفاه اجتماعی پدید آمدند و از ارکان مهم توسعه و پیشرفت اقتصادی و اجتماعی جامعه به شمار می روند.
بهزیستی در آغاز چهلمین سال فعالیت مستمر و موثر خود توانسته با اقدامات توانمندسازانه و پیشگیرانه و بهره گیری مناسب از امکانات و تجربیات بخش های غیردولتی، سازمان‌های مردم نهاد و خیرین، نهادی پویا، تحول‌گرا و برنامه‌محور باشد و بتواند شبکه خدمات اجتماعی را در سراسر کشور توسعه دهد و در مسیر ایجاد بستر مناسب جهت پيشگيری و کنترل آسيب های اجتماعی، توانبخشی و ایجاد نشاط و شادی در جامعه گام های موثری بر دارد.
تامین اجتماعی نیز بعنوان نهادی برای ایجاد امنیت و ثبات اقتصادی در بهبود شاخص های اقتصادی، ارتقاء تولید ملی و عدالت اجتماعی نقش مهمی دارد و می طلبد در سال  جهش تولید بیش از پیش در جهت تحقق شعار سال و ایجاد و حفظ اشتغال نقش آفرینی نماید.
اینجانب ضمن تبریک روز بهزیستی و تامین اجتماعی به همه تلاشگران و فعالان این عرصه در شهرستان اشکذر، از تلاش ها و زحمات خالصانه این عزیزان صمیمانه تشکر و قدردانی نموده، سربلندی و توفیق روز افزون آنان را از درگاه خداوند منان مسألت می نمایم.