خدمات دستگاه ها، دقیق اطلاع رسانی شود

2024 05 17
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: خدمات و دستاورد‌های ادرات و دستگاه ها، درست و دقیق به مردم اطلاع رسانی شود.

تداوم برگزاری نشست های خبری شهرستانی استاندار یزد پس از ماه مبارک رمضان

2024 04 14
مدیرکل روابط عمومی استانداری از برگزاری ادامه نشست های خبری شهرستانی استاندار پس از ماه مبارک رمضان خبر داد.
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان یزد مطرح کرد؛

پوشش لحظه به لحظه انتخابات در استان توسط ۱۵۰ خبرنگار و عکاس خبری/ مردم استان مراجعه به شعب اخذ رای را به ساعات پایانی موکول نکنند

2024 03 01
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان یزد گفت: بیش از ۱۵۰ خبرنگار و عکاس خبری در سراسر استان در حال پوشش لحظه به لحظه این رویداد بزرگ و مخابره اطلاعات و ثبت این لحظات هستند.
توضیحات مدیر روابط عمومی استانداری پیرامون طرح شکایت از روزنامه بشارت یزد:

وقتی با قانون برای ارائه مستندات ادعای خویش روبرو می شوند فریاد وا مظلوما و وامصیبتا سر دهند

2024 01 31
معاون مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری توضیحات در خصوص طرح شکایت از روزنامه بشارت نو در محاکم قضایی ارائه کرد.

پویش خوبه بدونی با موضوع انتخابات در استان یزد آغاز شد

2024 01 20
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان یزد گفت: اطلاع رسانی قوانین و آیین نامه های انتخابات ۱۱ اسفند ماه در قالب پویش خوبه بدونی با مشارکت فرمانداری‌ها و ادارات استان یزد آغاز شده و تا اسفندماه ادامه دارد.
وزیر کشور:

روابط عمومی ها تسهیلگر مشارکت مردم در انتخابات باشند

2024 01 14
 وزیر کشور، روابط عمومی‌ها را تسهیلگر مشارکت مردم در انتخابات برشمرد و گفت: جمهوری اسلامی به حضور مردم اعتقاد راسخ دارد و آن را واقعی و نه نمایشی می داند.

نشست رئیس و دبیر ستاد انتخابات استان با کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان

2024 01 03
رئیس و دبیر ستاد انتخابات استان با کمیته انتخابات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان دیدار کردند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:

روابط عمومی باید در جلب مشارکت مردم در انتخابات تلاش کند

2023 12 13
معاون سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در خصوص افزایش مشارکت در انتخابات گفت: روابط عمومی باید در جلب مشارکت مردم تلاش کند و در مرحله نخست باید پاسخگویی به شبهات در هر زمینه‌ای به سرعت و با قاطعیت انجام شود.  

برگزاری نشست آموزشی شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان یزد

2023 12 12
نشست آموزشی شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان یزد با حضور معاون سیاسی،‌ امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، مدیر کل دفتر امور سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري، مدير كل روابط عمومی استانداری، رئیس اتاق بازرگانی و مدیران روابط عمومی ادارات و نهادهای دولتی استان و شهرستان در محل سالن کنفرانس اتاق بازرگانی، معادن و کشاورزی یزد برگزار شد.

توضیحات روابط عمومی استانداری یزد در خصوص برخی حواشی رسانه ای در مورد سخنان اخیر سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری

2023 10 30
با سلام و احترام ✅در رابطه با حواشی روز گذشته لازم می دونم چند نکته رو برای روشن شدن موضوع توضیح بدم:
استاندار یزد در نشست شورای اداری استان مطرح کرد؛

لزوم پاسخگویی مدیران دستگاه‌های استان به شبهات و نقدهای سازنده رسانه‌ها/ ضرورت تهیه پیوست رسانه‌ای برای پروژه‌های اساسی نظیر ابر پروژه انتقال آب دریا به استان/ برقراری ارتباط بیشتر با رسانه‌ها در دستور کار مدیران دستگاه‌های استان/ لزوم گزینش روابط عمومی‌ دستگاه های استان از بین افراد شایسته و دارای قابلیت تعامل با رسانه‌ها/ پیگیری مسائل حوزه روابط عمومی و رسانه در دستور کار شورای اطلاع رسانی استان

2023 10 26
استاندار یزد با تاکید بر لزوم تهیه پیوست رسانه‌ای برای پروژه‌های اساسی استان، گفت: مدیران دستگاه‌های استان، ضمن برقراری ارتباط بیشتر با رسانه‌ها، روابط عمومی‌ها را از بین افراد شایسته و با قابلیت تعامل بالا گزینش کنند.
استاندار یزد در جلسه شورای اطلاع رسانی استان، مطرح کرد؛

عزم جدی استان جهت ارتقا سطح اطلاع رسانی اقدامات دولت‌

2023 09 09
استاندار یزد با اشاره به عزم جدی استان جهت ارتقا سطح اطلاع رسانی اقدامات دولت‌ گفت: اطلاع رسانی در خصوص اقدامات انجام شده توسط دولت‌ها یکی از تاکیدات مهم رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) است که متاسفانه تمامی دولت‌ها در این حوزه ضعف‌هایی داشته‌اند.

جوابیه استانداری یزد در خصوص انتشار برخی شبهات در فضای مجازی پیرامون آمار اعلامی در خصوص دستاورد دولت مردم در حوزه پایداری منابع ذخیره آب شرب در یزد

2023 08 30
اداره روابط عمومی استانداری یزد در خصوص انتشار برخی شبهات در فضای مجازی پیرامون آمار اعلامی در خصوص دستاورد دولت مردم در حوزه پایداری منابع ذخیره آب شرب در یزد توضیحاتی ارائه کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در نشست خبری:

۳۱۱ پروژه در قالب ۴۵۰ ریز پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۶هزار و هفتصدمیلیارد تومان در هفته دولت امسال به بهره‌برداری می رسد

2023 08 19
 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با اشاره به افتتاح ۳۱۱ پروژه یزد با اعتبار از ۲۶هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار گفت،‌ بیش از ۲۳هزار میلیارد تومان آن مربوط به پروژه‌های حوزه اقتصادی با سرمایه گذاری بخش خصوصی و بالغ بر سه هزار و ۲۶۷میلیارد تومان پروژه های عمرانی می باشد.
به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار صورت گرفت؛

دیدار استاندار یزد با سه تن از فعالین عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی اجتماعی استان

2023 08 07
به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، استاندار یزد با سه تن از فعالین عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی اجتماعی استان دیدار و از فعالیت های آن ها قدردانی کرد.
به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار صورت گرفت؛

دیدار استاندار یزد با سه تن از فعالین عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی اجتماعی استان

2023 08 06
به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، استاندار یزد با سه تن از فعالین عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی اجتماعی استان دیدار و از فعالیت های آن ها قدردانی کرد.
استاندار یزد در شورای اطلاع رسانی استان مطرح کرد؛

لزوم توجه بیشتر روابط عمومی‌ دستگاه‌های استان به پوشش خلاء های حوزه اطلاع رسانی/ نقد و انتقاد، جزء لاینفک فعالیت های رسانه‌ای/ ضرورت پرهیز رسانه‌ها از سیاه‌نمایی در خصوص دستاوردهای نظام/ ناکارآمدی قوانین قدیمی مطبوعات در ریل گذاری عالمانه وعادلانه در حوزه رسانه/ نقش پررنگ تدوین بسته رسانه‌ای تاثیرگذاردر رونق گردشگری استان/ اختصاص ۳۰ میلیارد تومان ازاعتبارات استانی جهت تولید محتوا درزمینه یزد شناسی

2023 07 18
استاندار یزد با اشاره به لزوم تغییرات جدی در ساز و کارها و قوانین حوزه رسانه خاطرنشان کرد: هدف نهایی و خروجی اصلی رسانه‌ها، ضمن پرهیز از سیاه‌نمایی در خصوص دستاوردهای نظام، تقویت ایمان و امید آفرینی در جامعه باشد.
دکتر مخبر معاون اول رئیس جمهور در دومین همایش ملی جهاد تبیین و اطلاع رسانی هنرمندانه:

روابط عمومی ها در صف اول جهاد تبیین هستند/ باید به تکنولوژی ارتباطی و رسانه ای مجهز شویم

2023 07 12
معاون اول رئیس جمهور از روابط عمومی ها به عنوان رابط اصلی نظام و مردم یاد کرد و گفت: در جنگ ترکیبی و رسانه ای با دشمنان، روابط عمومی ها در صف اول جهاد تبیین هستند.
وزیر کشور:

محتوا و شیوه اطلاع رسانی ها باید تغییر کند

2023 07 12
وزیر کشور جهاد تبیین را باطل السحر جنگ شناختی دشمن دانست و گفت: صرف اطلاع رسانی در جهاد تبیین کافی نیست از این رو، محتوا و شیوه اطلاع رسانی در روابط عمومی ها باید تغییر کند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد :

اطلاع رسانی خدمات دولت به صورت صحیح، موجز و موثر ارائه شود

2023 06 21
مهندس عزیزی در حاشیه جلسه شورای اطلاع رسانی بر اطلاع رسانی صحیح، موجز و موثر خدمات دولت سیزدهم تاکید کرد.