شناسه : 62237136


رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان یزد گفت: هدف از راه اندازی مدارس صدرا شناسایی استعداد نهفته جوانان در حوزه دین مداری و دین پژوهشی است.

حجت الاسلام خلیل سلطانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان یزد در جلسه اولیاء و مربیان مدرسه دخترانه صدار شهرستان یزد با تسیت فرا رسیدن اربعین حسینی و ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور اعضاء انجمن، هدف از راه اندازی مدرسه را شناسایی استعداد نهفته جوانان در گرایش به حوزه دین مداری و دین پژوهشی و تشویق دانش آموزان مستعد برای ورود به این رشته دانست.

وی با اشاره به دغدغه های مقام معظم رهبری در مسائل فرهگی به خصوص در حوزه تعلیم و تربیت گفت: رهبرمعظم انقلاب می فرمایند: مسئله فرهنگ و تعلیم و تربیت مسئله اول در نظام ماست

وی اظهار داشت:رهبر معظم انقلاب دهه چهارم را دهه پیشرفت و عدالت ذکر کردند ما هم می خواهیم به‌ عنوان سربازی مطیع این فرمان را محقق کنیم.

سلطانی تصریح کرد: از جمله سیاست ها و خط مشی های آموزشی و تربیتی مدار علوم و معارف اسلامی صدرا برگزاری جلسات اولیاء و مربیان با حضور اساتید مجرب و مسئولان فرهنگی و ارتباط خانه و مدرسه است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان یزد گفت:هدف از برگزاری این جلسات تقویت تعاملات مفید با اولیای دانش آموزان است که به خواست خدا با همکاری شما محقق خواهد شد.

وی ثمره مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا را رشد بینش اسلامی پرورش هویت دینی و تقویت استحکام مکارم اخلاقی و تربیت دینی نسل جوان دانست .

سلطانی اظهار داشت: این گونه مدارس پاسخ به نیاز نسل جوان ایران اسلامی و سبب گرایش به دین داری ولایت مداری و زمینه سازی برای تحقق سند چشم انداز جمهوری اسلامی در افق ۱۴۰۴در حوزه معارف اسلامی دینی است.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.