شناسه : 154083113
مدیر کل ثبت احوال استان یزد در نشست با فرمانده بسیج تاکید کرد :


نشست مشترک فرمانده و اعضای پایگاه بسیج حوزه شهدای اداری یزد و اعضای شورای پایگاه مقاومت شهید دهقان نیری ثبت احوال استان یزد با حضور مدیر کل ثبت احوال استان برگزار شد .

در این نشست مدیر کل ثبت احوال استان هدف از تشکیل بسیج را دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی و حاکم کردن روحیه و تفکر بسیجی برای یشبرد اهداف انقلاب دانست و گفت: پایگاههای بسیج ادارات ضمن دنبال کردن این هدف، بایستی در بالا بردن سطح کارآمدی دستگاه ها موثر واقع شده و با تقویت بسیج ادارت می توان شاخصهای سلامت اداری و وجدان کاری در کارکنان را ارتقا داد.

محمدعلی مکرمی افزود : یک جبهه عظیم فرهنگی در فضای مجازی وجود دارد که بایستی در راستای عمل به فرمایش رهبر انقلاب ، بسیجیان در این حوزه نقش آفرینی کرده و در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی حضور پر رنگ و موثر داشته و تولید محتوا نمایند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای اداری یزد نیز ضمن تقدیر از پرسنل شورای پایگاه بسیج ثبت احوال استان ، با اشاره به هفت محور گام دوم انقلاب گفت : اگر می خواهیم این هفت محور در کشور اجرائی و محقق شود باید به آینده کشورمان امیدوار باشیم .

سروان محمدهادی عابدی افزود : برای استفاده بهینه از توانائیها و ظرفیت افراد عضو بسیج لازم است کار تشکیلاتی را آغاز کنیم . وی در توضیح این مطلب به بیانات فرمانده کل قوا اشاره کرد و گفت : معظم له تشکیلات را یکی از فرایض هر گروه مردمی می دانند که یک هدفی را دنبال می‌کنند. تشکیلات یعنی نظم یعنی تقسیم وظایف یعنی ارتباط و اتصال و زنجیره‌ای کار کردن؛ این معنای تشکیلات است.

وی مهمترین چالش پیش روی اغلب پایگاه های بسیج ادارات را نداشتن مکان و فضای لازم برای استقرار و فعالیت نیروها برشمرد و از مسئولین دستگاه ها خواست نیرو و محل پایگاه بسیج را تامین کنند .

عابدی خاطرنشان کرد : تا بسیج هست، نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد. اما اینکه چرا اینقدر دشمنان ما علیه بسیج و سپاه هجمه وارد می‌کنند و حتی در همین بحث سیل اخیر نیز بسیج و سپاه را تخریب می‌کنند باید در اهداف و نقاط قوت بسیج جستجو کرد.آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.