شناسه : 154086029


زارع مدیر کل اداره امور عشایر استان یزد گفت: از این پس ارائه خدمات به عشایر منوط به عضویت آنها در صندوق بیمه اجتماعی است.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان یزد ، در راستای تفاهم نامه همکاری بین صندوق و سازمان امور عشایر حسن ابراهیمی مدیر صندوق استان یزد نشستی با مدیر کل اداره امور عشایر استان و چند تن از کارشناسان این دو دستگاه داشت.

ابراهیمی ضمن تبریک حلول ماه پر خیر و برکت رمضان، توضیحاتی در خصوص مزایا و حمایت های صندوق ارائه داد و گفت: با توجه به وضعیت ضعیف بیمه در شهرستان های ابرکوه و خاتم و استقرار عموم عشایر در این دو شهرستان خواستار همکاری و تلاش بیشتر اداره امور عشایر و شرکت تعاونی های عشایری هستیم.

او همچنین افزود: شرکت تعاونی های عشایری به عنوان عاملین کارگزاری ها فعالیت کنند و در صورت فعالیت مناسب و کسب حداقل انتظارات صندوق به عنوان کارگزار با این صندوق فعالیت خود را ادامه دهند.

مدیر کل اداره امور عشایر استان ضمن تبریک ماه پرفیض و برکت رمضان، با اشاره به تفاهم نامه همکاری بین صندوق و امور عشایر گفت : در حال حاضر طبق آخرین آمار به دست آمده تعداد 3030 سرپرست خانوار عشایر در استان یزد وجود دارد که طیف زیادی از آنها مشمول عضویت در صندوق هستند.

حسن زارع در ادامه گفت: تا کنون تسهیلات خوبی به عشایر به خصوص در حوزه دام ارائه داده ایم و امیدواریم بتوانیم مبحث بیمه ای این عزیزان را با همکاری این صندوق به نحو احسنت به پایان برسانیم.

زارع در ادامه گفت: کلیه خدمات به عشایر توسط شرکت های تعاونی عشایری انجام می شود و ما شرکت های تعاونی عشایری را ملزم به همکاری با صندوق و ارائه خدمات به عشایر را منوط به عضویت آنها در صندوق می کنیم.

در پایان مقرر شد جلسه ای با حضور مدیر کل اداره امور عشایر و مسئولین شرکت تعاونی های عشایری برگزار و تفاهم نامه همکاری منعقد شود.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.