شناسه : 62454267


مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: تمسک به قرآن و اهل بیت (ع) سدی محکم در برابر نفوذ دشمنان داخلی و خارجی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد در دیدار با مدیران صنعت آب و برق استان که در محل سالن جلسات برق منطقه ای استان برگزار شد، با بیان اینکه قرآن کریم کتاب زندگی همه ماست گفت:  قرآن کریم در برگیرنده فرمایشات خداوند متعال و  مایه حیات جامعه بشری است.

وی اظهار داشت:در آیات متعدد قرآن کریم و روایات بسیاری از ائمه معصومین(ع) در خصوص یادگیری، تدبر، حفظ و عمل به قرآن کریم تاکید شده است.

حسینی کوهستانی با بیان اینکه رفتار و اعمال ما تابع شناخت ما در یک موضوع است گفت: همه این ها مقدمه است تا انسان بتواند به دستورات قرآن عمل کند.

وی اظهار داشت: طبیعی است که وقتی انسان با قرآن مانوس باشد می تواند در مشکلات و مراحل مختلف زندگی با تاسی به قرآن کریم و استفاده از رهنمودهای آن به پیش برود.

وی با بیان اینکه جهان امروز از خلاء معنویت رنج می برد گفت: اکنون شاهد پیشرفت روزافزون تکنولوژی در جامعه هستیم اما به دلیل کمرنگ شدن معنویت مردم جهان احساس خوشبختی و آرامش نمی کنند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد افزود: آنچه که می تواند به انسان آرامش همیشگی و عمیق ببخشد توکل به خداوند متعال، ذکر، دعا و ... است.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.