شناسه : 62636728


کارشناس اعزام مبلغ اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: در دهه آخر صفر 221 مبلغ و مبلغه به نقاط مختلف استان اعزام می شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت الاسلام حسین میرجلیلی کارشناس اعزام مبلغ اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد با تسلیت فرا رسیدن رحلت جانگدار سول اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و علی ابن موسی رضا (ع)  گفت: به مناسبت این ایام در دهه آخر صفر 221 مبلغ و مبلغه به نقاط مختلف استان اعزام می شوند.

وی افزود: از مجموع مبلیغن و مبلغات اعزامی 150 نفر بومی و 55 نفر غیر بومی و اعزامی از دفتر تبلیغات اسلامی قم می باشند.

میرجلیلی اظهار داشت: از مجموع 150 مبلغ و مبلغه بومی اعزامی، 97 نفر مبلغ و 53 نفر مبلغه می باشند که در دهه آحر صفر در روستاهای استان به فعالیت تبلیغی می پردازند.

وی با اشاره به اعزام مبلغ و مبلغین از دفتر تبلیغات اسلامی قم در مناسبت های مختلف به استان ها گفت: در دهه آخر صفر 55 مبلغ از این دفتر به استان یزد اعزام شده اند.

کارشناس اعزام مبلغ اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد برگزاری نماز جماعت، سخنرانی، برگزاری گفتمان های دینی، برگزاری مراسم های عزاداری ، قرائت زیارت حضرت رسول (ص)، پاسخگویی به سوالات شرعی و ... را از جمله فعالیت های روحانیون اعزامی اعلام کرد.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.