$theme_settings.getProperty("additional-metadata-fields")


معرفي

محمد كـاظمي نـسب

فرمـاندار ابـركوه

ملاقات عمومي با مردم

روزهاي يكشنبه هر هفته

ابركوه شهر نمونه ي گردشگري

يك دقيقه با جاذبه هاي گردشگري ابركوه در اينجا

دانلود

دستورالعمل اجرایی مواد 91 و 92 قانون خدمات کشوری

 

اینجا کلیک کنید

جلسه ی پیگیری امور انتقال خون شهرستان ابرکوه

newsitem

کاظمی نسب با اشاره به پیگیری های به عمل آمده در خصوص راه اندازی مرکز انتقال خون از کلیه عوامل و دست اندرکاران به ویژه مدیر کل انتقال خون استان یزد و استان فارس تقدیر و تشکر کرد.

تامین آب از نیازهای اساسی دامداران روستای بداف است

newsitem

بخشدار بهمن در جلسه تامین آب و برق دامداریهای روستای بداف گفت : تامین آب از نیازهای اساسی این دامداران است و باید جهت انتقال آب از شبکه آب و فاضلاب روستایی چاره اندیشی شود .

در کمیته امداد ضروریت هایی وجود دارد که مهمترین آن شناسایی واقعی فقراست

newsitem

معاون اداری مالی کمیته امداد استان یزد در مراسم تکریم و معارفه رئیس کمیته امداد بخش بهمن گفت : در کمیته امداد ضروریت هایی وجود دارد که مهمترین آن شناسایی واقعی فقراست و باید معیار و گزینه هایی داشته...

بازدید از مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی و مرکز بهداشتی و درمانی

newsitem

فرماندار در بازدید از فوریت های پزشکی اظهار داشت: شما در صحنه حادثه فرشتگان و ناجیانی هستید که در چند دقیقه اول ،به فرد حاظر عمر دوباره می بخشید .

تجلیل از پرستاران بخش بهمن به مناسبت روز پرستار

newsitem

امام جمعه بخش بهمن به همراه بخشدار و شهردار مهردشت به مناسبت سالرزو میلاد باسعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار ، با حضور در درمانگاه مهردشت و اسفندآباد از پرستاران تجلیل کردند .

صبر و بردباری مهم‌ترین ویژگی و شاخصه پرستاران است

newsitem

فرماندار ابرکوه در تجلیل از خدمات پرستاران گفت : صبر و بردباری مهم‌ترین ویژگی و شاخصه پرستاران است .

دهیاران پایه های اقتصاد و معیشت روستائیان را تقویت نمایند

newsitem

بخشدار بهمن در جلسه شورای مشورتی بخش بهمن گفت : دهیاران تلاش کنند تا پایه های اقتصاد و معیشت روستائیان را تقویت نمایند و برنامه ریزی لازم را جهت ایجاد درآمد پایدار روستاها به عمل آورند .

بالاترین کارها تعلیم و تربیت و مدیریت در آموزش و پرورش است

newsitem

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پروش استان یزد در مراسم تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش ابرکوه گفت: بالاترین کارها تعلیم و تربیت و مدیریت آن است و باید بتوانیم نقش اصلی که از خداوند به ما نهاده...

نقاط حادثه خیز در شهر ابرکوه و شهر مهردشت شناسایی و مرتفع شود

newsitem

فرماندار ابرکوه در جلسه شورای ترافیک شهرستان ابرکوه گفت : حوادث ترافیکی در یکسال گذشته نگران کننده است و باید نقاط حادثه خیز در شهر ابرکوه و شهر مهردشت شناسایی و مرتفع شود.

با شناسایی ظرفیتها و پتانسیلهای شهرستان می توان در توسعه کسب و کار موثر بود

newsitem

مدیر کل فنی و حرفه ای استان در نشست با فرماندار ابرکوه گفت :از جمله برنامه‌های اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان طرح توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار(تکاپو) است که با شناسایی ظرفیتها و پتانسیلهای...

نمایش 1 - 10 از 945 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 95

نمایشگر دسته ای مطالب

هیچ نتیجه ای وجود ندارد

نمایشگر دسته ای مطالب

رونمایی از کارت اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های استان

newsitem

در دهمین همایش آموزشی مدیران و کارشناسان روابط عمومی های استان با حضور مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد و اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان از کارت اعضای این شورا رونمایی شد.

تئاتر هنري موثر در آموزش و پويايي اجتماعي است

newsitem

استاندار يزد زمينه رشد محسوس و جهش هنري در استان را فراهم دانست و بيان كرد: تئاتر هنري موثر در آموزش و پويايي اجتماعي است.

هیئت‌های مذهبی زبان گویای مردم و بازوان قدرتمند مسئولان در ارتباط و تعامل با جامعه باشند

newsitem

استاندار یزد در نشست پیرغلامان حسینی و روسای هیئت‌های مذهبی استان، آنها را حلقه واسطه بسیار خوب بین دولتمردان ‌در استان و مردم دانست و خواستار شد: هیئت های مذهبی زبان گویای مردم و بازوان قدرتمند...

زورخانه قدس به بهره برداری رسید

newsitem

زورخانه قدس با حضور "آیت الله محمدرضا ناصری" نماینده ولی فقیه در استان و "محمدعلی طالبی" استاندار یزد با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.

تغییر آموزش های نظری به مهارتی بر مبنای سند تحو‌ل بنیادین در آموزش و پرورش

newsitem

سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش به اهمیت مشارکت مردم در مدرسه داری و مدرسه سازی اشاره و بر تغییر جهت از آموزش های نظری به مهارتی بر مبنای سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش تاکید کرد.

معلمان ركن اصلي تربيتي در جامعه هستند/ضرورت آموزش مهارت هاي زندگي و شغلي در مدارس

newsitem

«محمدعلي طالبي» استاندار یزد به ضرورت آموزش مهارت هاي زندگي و شغلي در مدارس تاكيد و معلمان را سرمايه هاي اجتماعي و ركن اصلي تربيتي در جامعه دانست.

مشارکت مردم در تامین امنیت، انسجام ملی را تقویت می کند/زمینه سازی برای افزایش نشاط اجتماعی

newsitem

«محمدعلی طالبی» با تاکید بر زمینه سازی برای افزایش نشاط اجتماعی در بسترهای قانونی بیان کرد: مشارکت مردم در تامین امنیت، انسجام ملی را تقویت می کند.

ضرورت توسعه مهارت های فنی و حرفه ای و آموزش های مهارتی در مدارس استان

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ‌یزد یکی از دلایل بیکاری در استان را عدم توجه به آموزش های مهارتی دانست و بر ضرورت توسعه مهارت های فنی و حرفه ای در مدارس و مراکز آموزش عالی استان...

یزد می تواند پایلوت کشوری در توسعه دولت الکترونیک باشد

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار با بیان اینکه استقرار دولت الکترونیک در نظام اداری می‌تواند از فساد و رانت جلوگیری کند، گفت: با توجه به زیرساخت‌های موجود در استان در حوزه ارتباطات و...

کم‌توجهی به رشد اجتماعی دانش‌آموزان نگران‌کننده است

newsitem

فخرالسادات خامسی‌هامانه در کمیته پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش، مراقبت دانش‌آموزان را نیازمند توجه به ابعاد اجتماعی رشد آنان دانست و تأکید کرد که توجه صرف به مقوله آموزش دانش‌آموزان...

آب و هوا


 

امام حسين علیه السّلام فرمودند:

 

 

ان الناس عبید الدنیا و الدین لعق علی ألسنتهم یحوطونه ما درّت معائشهم فإذا محصّوآ بالبلاء قلّ الدیّانون


همانا مردمان بنده دنيايند و دين لقلقه زبان آنهاست و هر جا منافعشان [به وسيله دين ]بيشتر تأمين شود زبان مى چرخانند و چون به بلا آزموده شوند آنگاه دين داران اندكند.

 

(تحف العقول/ 245)

تماس با ما