دانشجویان نگاه خود را نسبت به پیگیری مسائل تغییر دهند

newsitem

نماینده مردم ابرکوه در مجلس در جمع دانشجویان دانشکده پیراپزشکی ابرکوه گفت : دانشجویان نگاه خود را نسبت به پیگیری مسائل تغییر دهند و زمانی می توانند به اهداف بلند برسند که رفتار و نقش حاکمان را بدانند...

مسئولین زمینه ثبت جهانی شدن سرو ابرکوه را فراهم کنند

newsitem

نماینده مردم ابرکوه در هفتمین جلسه کار گروه توسعه شهرستان ابرکوه گفت : مسئولین زمینه ثبت جهانی شدن سرو ابرکوه را فراهم کنند و در این زمینه بیشتر تلاش کنند .

احداث جاده های مواصلاتی رونق خوبی به بخش بهمن خواهد داد

newsitem

بخشدار بهمن در جلسه هماهنگی احداث و اصلاح جاده های بخش بهمن گفت : با احداث جاده های مواصلاتی ، بخش بهمن ضمن خارج شدن از بن بست از رونق اقتصادی خوبی هم برخوردار خواهد شد .

بکارگیری نیروهای بومی در کارخانجات و شرکتها در اولویت قرار گیرد

newsitem

معاون سیاسی فرماندار در جلسه کارگروه اشتغال وسرمایه گذاری شهرستان گفت : بکارگیری نیروهای بومی در کارخانجات و شرکتها در اولویت قرار گیرد و بررسی و پیگیری لازم جهت استفاده از نیروهای بومی و متخصص توسط...

آب را به اندازه ای که داریم باید مصرف کنیم

newsitem

معاون منابع آب استان در نشست احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی گفت : همه ما می توانیم مدیریت داشته باشیم و علاوه بر اینکه معیشت خود را حفظ کنیم در مصرف آب صرفه جویی کنیم و آب را به اندازه ای که...

امور عمرانی بخش بهمن در حال رونق بسیار خوبی است

newsitem

فرماندار ابرکوه در نشست هم اندیشی امام جمعه بخش بهمن و فرماندار به منظور تعامل و همدلی هرچه بیشترمسئولین گفت : امور عمرانی بخش بهمن در حال رونق بسیار خوبی است .

همه تلاش کنند فرهنگ صیانت از منابع طبیعی را در جامعه ترویج و گسترش دهند

newsitem

با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ، اجرای طرح ملی جنگلانه مراتع شهرستان ابرکوه درمرتع زمستانه آب مک بخش بهمن انجام شد .

ظرفیت ها و توانمندی های ابرکوه آماده جذب سرمایه گذاری خارجی است

newsitem

فرماندار ابرکوه در نشست با سرمایه گذاران خارجی از کشور چین گفت : از کلیه ظرفیتهای موجود جهت تسریع در اجرای طرحهای اقتصادی و صنعتی بهره خواهیم برد .

با راه اندازی پلیس راه ابرکوه - شیراز منطقه با 4 تیم کنترل می شود

newsitem

رئیس پلیس راه یزد – شیراز در جلسه هماهنگی راه اندازی پلیس راه موقت ابرکوه – شیراز گفت : با توجه به اینکه در حال حاضر این منطقه فقط با یک تیم کنترل می شود ، با راه اندازی این پلیس راه ، منطقه با 4 تیم...

از گسترش و رشد خشونت خانگی به ویژه خشونت علیه زنان و کودکان پیشگیری شود

newsitem

معاون فرمانداردر جلسه پیشگیری از خشونت خانگی گفت :هدف از برگزاری این جلسه پیشگیری از گسترش و رشد خشونت خانگی به ویژه خشونت علیه زنان و کودکان در ابعاد مختلف است.

نمایش 1 - 10 از 11 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 2